Як написати сценарій?

Як написати сценарій?

Будь-який сценарій повинен містити елемент конфлікту, бути динамічним, або його просто нецікаво буде читати. Якщо ви робите сценарій до дитячого фільму, запитайте думку дітей, а не дорослих, бо саме для них ви його і пишете! Ви також можете відвідати курси з навчання сценаристів, де багато чому навчитеся, дізнаєтеся деякі деталі і нюанси написання хорошого сценарію, створення персонажів, діалогів і розвитку подій.

У оформленому сценарії повинно бути вказано чітку назву, ім’я автора, приблизна довжина постановки. Коментарі для режисера пишуться курсивом. Будьте терплячі. Для того, щоб написати сценарій, потрібен час, сценарії, написані похапцем, зазвичай не бувають хорошими. Приділіть цьому досить багато часу тоді у вас все вийде!

Якщо ви написали сценарій до фільму, можете скористатися спеціальним сервісом на кіно-базі даних для того, щоб його прочитали і оцінили досвідчені люди, працівники кіноіндустрії. Вам необхідно знати, який вид сценарію ви пишете. Якщо це комедія пишіть так, щоб іншим теж було смішно. Якщо це мелодрама додайте сентиментальності і драматичності в діалоги.

Якщо ви хочете, щоб за вашим сценарієм поставили на сцені чи на екрані п’єсу, зв’яжіться з агентом, який допоможе відправити сценарій потрібним людям продюсерам і режисерам. Зазвичай такий процес займає багато часу і зусиль, так що наберіться терпіння.

Перед тим, як поставити свій сценарій, можете придбати електронний сертифікат, що підтверджує ваше авторство. Це можна зробити в інтернеті.

Як написати сценарій?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!