Як написати ієрогліфи?

Як написати ієрогліфи?

Досить часто при обробці меблів або інтер’єру, наприклад на матованих стеклах шаф купе, малюють ієрогліфи. Як правило це китайські ієрогліфи. Але ж треба не просто написати ієрогліф, але зовсім було б не погано написати їх зі знанням справи. Нанесення ієрогліфа, в нашій культурі і мовної групи, порівнянно з нанесенням рунічного символу.

Виведеш правильний символ і все буде добре, а якщо ні? Тому пропоную розглянути значення деяких китайських ієрогліфів — символів, уживаних ще з часів Книги Змін. На цих сторінках представлено зовсім невелику кількість ієрогліфів, в китайській мові ж їх налічується десятки! тисяч. Ієрогліфи — це життя, одні ієрогліфи старіють, забуваються, а на зміну їм приходять нові символи, і так протягом всієї історії.

Але деякі символи витримали перевірку часом. Для довідки. ** У Китайській мові всі слова не зміниться, відсутні категорії чисельності, роду, часи дієслів, відмінки, відмінювання і відмінювання. ** На китайській мові говорить близько однієї четвертої частини населення Земної кулі. Китайський лист, крім Китаю, ще й у Японії, частково в Аннаме та Кореї. розмовні діалекти районів і провінцій (північний діалект, у’скій діалект, Міньськ діалект, юе’скій діалект); мертвий літературна мова — веньянь, на якому написана найбільша в світі за обсягом і цінністю література, — мову, не зрозумілий на слух сучасному китайцеві ; сучасна літературна мова — байхуа, основою якого є мова гоюй. Все це розмаїття, в єдине і ціле поняття Китайська мова об’єднує — незмінюваність слова, односкладовий складу коренів, певний порядок у реченні та наявність службових слів однакових для всіх діалектів. ** Китайська мова — мова образів і понять.

Зародження ієрогліфічної мови веньянь сходить до тієї давнини, коли для спілкування застосовувалася лінійна мова, тобто мова міміки і жестів, основним іструментом якого була рука. Ієрогліфи. Самий головний і найбільш часто вживається ієрогліф Ци — життєва енергія, що лежить в основі всього. * Деяка графіка і трохи тексту з і Основна інформація з книги Ошанина І. М. Підручник китайської мови, 1946

Як написати ієрогліфи?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!