Як намалювати вовка?

Як намалювати вовка?

У минулому уроці ми дізналися,. А зараз в продовження цієї теми я розповім як намалювати вовка олівцем поетапно. Він буде дуже схожий на. Вони з одного сімейства псових. Але тим не менш, це дика тварина як і. У багатьох регіонах світу їх приручають, і навіть охороняють, оскільки цей вид тварин перебуває на межі вимирання. Вовки стали героями літературних творів, і навіть легенд.

Наприклад вовки в деяких оповіданнях ставали перевертнями. А ми з вами вже знаємо.

Якщо ж Ви у нас вперше, рекомендую прочитати цей урок. Перейдемо безпосередньо до нашої теми. Крок перший. Малюємо три кружечка.

Перший це голова, другий тулуб і третій задня частина тулуба. Принцип побудови тулуба дуже схожий на леопарда. Рекомендую подивитися.

Крок другий. З’єднуємо ці кола лініями, тим самим позначаючи майбутнє тіло вовка і морду. На морді горизонтальною лінією позначимо рівень, на якому будуть, а вертикальної ніс. Галасливе місто набридає своєю сірістю, банальностями і достатком усіляких новинок техніки, які нібито полегшують нам життя. Іноді хочеться поїхати на природу, відпочити.

Але не просто в парк де дерева ростуть на відстані 2 метри один від одного, а стати істинним мандрівником, і бродити по місцях, де живуть дикі тварини і виють на місяць вовки. Навіть у нас на Україні є такі містечка, де матінка природа ще створює свої шедеври, до яких не торкалася людська рука.

У новому році трохи змінилося, але все одно дорога не займе у вас багато часу. Але такий відпочинок ви не забудете ніколи. Крок третій. Над першим колом малюємо вуха вовка. Для того щоб намалювати ніс спочатку малюємо невелике коло, а пізніше перейдемо до деталізації.

Тепер нам необхідно намалювати різні частини тіла. Передні і задні лапи повинні бути розташовані на одній висоті.

Зверніть увагу, що вовк стоїть боком, тому частина тіла нам не видна. Малюємо кола для передніх лап, залишаючи для однієї лапи лише частина видимою. Останнє прибираємо гумкою. Для задніх лап робимо овальну форму. І так само одну лапу видно лише частково.

Крок четвертий. На морді малюємо круглий ніс. Додамо хвіст і майбутні форми лап.

Їх можна зобразити різними способами, наприклад: прямокутниками, циліндрами, або навіть овальними формами (як наприклад коли). У нашому прикладі використовуємо прямокутні форми. Крок п’ятий.

На голові малюємо детальніше вуха і очі. Додамо шию.

Зверніть увагу на будову нижніх кінцівок вовка. Домалюємо хвіст. Останній крок.

Залишилося деталізувати об’єкт. Витираємо допоміжні лінії гумкою. Постарайтеся виділити основні риси вовка.

Хутро у вовків густий і досить довгий. Можете також додати йому зуби, щоб він виглядав більш страхітливо, все-таки він хижак.

За загальним виглядом він повинен нагадувати, але у нього лапи крупніше, а голова широколоба. Вам сподобався урок як малювати вовка олівцем? Обов’язково показуйте свої роботи.

А також пишіть, що ще б Ви хотіли намалювати? Дивіться продовження цього уроку, малюємо інших псин: А ще чекаю ваших, і тамже ви можете замовити будь-який урок малювання олівцем.

Спеціально для.

Як намалювати вовка?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!