Як намалювати війну?

Як намалювати війну?

З назви вже зрозуміло, про що піде мова. Ми будемо вчиться як малювати війну олівцем поетапно. Це будуть не зоряні війни і Дартом Вейдером і навіть не гра шутер, а справжнісінька що ні на є війна! Три солдата в окопі, з купок військової техніки. Щоб намалювати все це, знадобитися чимало знань про військову справу.

Можна звичайно всістися грати в WoT, але в підсумку так нічого і не намалюєш. Хто не знає це такий суперський екшн з участю танків, що зібрав терагіговую масу геймерів в нашій країні. До речі, жовтолиці китайці не менше цим захоплюються. Здається, у них половина населення займається спортом, судячи з кількості олімпійських медалей 2012 року, ну а друга загрузла в болоті онлайн ігрухі.

За те, що половина нашого народонаселення вже два роки невідривно лупиться в РК-монітор, паралельно встигаючи обляпати геймерскую миша жирними пальцями від вечері і залити клаву кави дружно скажімо Спасибі Wargaming! Хоча бог з ним. Зараз відвернемося від танків і спробуємо намалювати військові дії за участю справжніх. Попереду п’ять кроків. Як намалювати війну олівцем поетапно Спершу намітимо людей в русі.

Голови, положення тулуба, рук, ніг. Тепер продумаємо, що буде навколо наших солдатів: це паркан, каміння, колоди.

Покажемо їх контури. Одягнемо наших воюючих: каска, штани, чоботи. Забезпечимо одного з них сумку.

У найближчого до нас прорісуем профіль обличчя. Оповита паркан колючим дротом. Додамо деталей: колючок на дроті, ремені на одязі людей, лопатку і т. п. Виконаємо штрихування. На одязі в місцях згину більш темні ділянки. Затемнимо ділянки на стовпах.

Ну, от і солдати на тлі військового та зовсім нежівопісного пейзажу. Дивіться схожі уроки малювання військової техніки Спеціально для.

Як намалювати війну?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!