Як намалювати танк?

Як намалювати танк?

Навчитися малювати танк хочеться кожному хлопчику. Зображення танків, після картинок машин, вважаються найбільш полярними малюнками. Правильно намалювати танк можна, якщо робити це поетапно, уважно слідуючи запропонованою схемою малюнка танка. Намалюйте танк спочатку олівцем, а після на вежі намалюйте.

Її ви можете зафарбувати кольоровим олівцем. Танк є однією з найскладніших військових машин по конструкції.

Його основу складає гусениці, корпус і вежа. Найскладніше малювати в танку його корпус. Передній корпус розрахований на відображення снарядів, тому він завжди під великим нахилом.

Ця військова хитрість вберігає танк від лобового попадання снаряда. Найголовніше в малюнку танка — це намалювати його основу, гусениці. На цьому уроці спробуємо намалювати танк Т-34. 1. Спочатку ми зробимо основу для гусениць і корпусу танка. Основу для гусениць танка намалюємо у вигляді шестикутника.

І всередині нього намалюємо центральну лінію, вона допоможе намалювати колеса однакового розміру. Після креслення гусениць намалюйте основу корпусу танка. Для цього проведіть з гусениць дві трапеції, одна перебуватиме спереду, а інша збоку. 2. Малюнок танка. Вежа військового танка

Далі почнемо малювати башту танка. Для цього намалюємо прямокутник з двома закругленими краями в задній частині. Потім проведемо з контуру нашої вежі лінії, які будуть з’єднувати її з основою танка.

Потім додамо до башти трубу для майбутньої гармати танка. 3. Тепер нам потрібно намалювати колеса в гусеницях, у мене їх шість, але у вас може бути і більше, а може й менше, це залежить від розміру малюнка вашого танка. Спочатку намалюйте центральне колесо, малюйте його по середній лінії, яку ми провели раніше. Потім додайте та інші колеса такого ж розміру як центральне колесо.

Потім нам потрібно закруглити бризковики над гусеницею. Щоб намалювати танк потрібно дотримуватися всі дрібниці, інакше він буде неправдоподібний. 4. Малюнок танка. Бензобак, сходинки і люк

На цьому етапі ми додамо в малюнку танка бензобак, сходинки і люк. Думаю, з цими дрібницями у вас не виникне проблем.

Після цього потрібно трохи підняти нижню лінію між двома гусеницями танка. 5. Зараз потрібно «розбити» башту танка на дві частини. Для цього намалюємо круглу лінію навколо гармати. Далі зробимо гармату танка трохи тонше, і додамо до її початку кілька обручів.

Ще потрібно намалювати детально кришку люка зверху вежі танка. 6. Малюнок танка. Промальовування дрібних деталей

Ми вже закінчуємо малювати танк і наступним етапом потрібно лише промальовувати різні дрібні деталі танка. Спочатку уточнимо гусениці, додаючи до неї протектор. Потім закінчимо малювати колеса в деталях. Для цього додайте обведення до колишніх контурам коліс, намалюйте в середині колеса штир (вісь) і зробіть внутрішній обід колеса. Далі, до крайніх колеса додайте зубчики, саме цими невеликими колесами танк натягує гусеницю для руху.

Уточніть додатково деталі люка на вежі, і подивіться, що ще можна намалювати по корпусу танка. Багато танкісти на корпусі танка встановлювали додаткові бочки з паливом.

7. До цього кроку ви вже повинні повністю намалювати танк і залишиться лише зафарбувати або затінити колеса танка, що зробить їх об’ємними і боле реалістичними. Приділіть цьому кроку більше часу, намалюйте майже всі деталі коліс, ретельно опрацьовуючи всі дрібниці. Ці дрібниці зроблять малюнок танка реалістичним.

Не забувайте, що цей малюнок танка присвячений знаменитому танку Т-34, також як і автомат Калашникова, принесшему перемогу нашій країні під час Другої Світової Війни. Тому потрібно намалювати велику червону зірку на вежі танка Т-34. А маленькі зірочки танкісти наносили на вежу, щоб вести рахунок своїх перемог з ворожими танками. Тепер ви можете побачити, що намалювати танк поетапно не так вже й складно і можна приступити малювати іншу військову техніку, наприклад летить над танком військовий вертоліт.

Картинка вертольота гарне прикраса у колекції малюнків будь-якого хлопчиська, який уміє малювати. Малюнок вертольота, разом з малюнками танків, можна використовувати при оформленні стінгазети до 23 лютого. Малювати вертоліт трохи складніше, ніж малювати танк чи літак, у нього багато деталей і важче витримати пропорції лопатей обертового гвинта.

Зате, якщо його розфарбувати кольоровими олівцями, картинка вертольота буде яскравою і привабливою. Давайте спробуємо навчитися малювати вертоліт поетапно простим олівцем.

Малювати літак не так вже й складно. Для того щоб намалювати літак, потрібно лише знати деякі особливості його будови. Складність полягає в малюванні його крил і хвостовій частині. Військові літаки відрізняються від пасажирських літаків.

Вони мають іншу форму будови і додаткові пристосування для військової потужності. Також як і танки вони іноді мають камуфляжну забарвлення. У наш час рідко можна зустріти дерев’яні парусні кораблі. Але навіть зараз вони є об’єктом багатьох малюнків.

Але старовинні вітрильники не так легко намалювати. У них дуже складні вітрила і корму. Якщо ви любите малювати танки, літаки, то можливо і цей малюнок вам сподобається. Спортивні машини в наш час дуже популярні.

Вони мають динамічний гарний дизайн і привабливий обтічні деталі кузова. Але ця привабливість дає невеликий мінус в малюванні таких машин. Дуже складно передати її незвичайну форму капота та інших деталей. Однак, для цього є свої правила, дотримуючись яких ваша машина буде схожа з оригіналом.

Щоб намалювати танк Т-34 або іншу військову техніку іноді потрібно на корпусі або башті танка намалювати зірку. Здавалося б, так просто намалювати зірку, але спробуйте рівно, правильної форми намалювати її, не читаючи цей урок.

Навряд чи у вас вийде. Перш ніж малювати п’ятикутну зірочку треба за допомогою циркуля намалювати на папері коло і потім розділити її на рівні частини.

Як намалювати танк?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!