Як намалювати Соника?

Як намалювати Соника?

знамінітий персонаж мультиків та ігор, але тепер ми його будемо створювати на листку паперу КРОК 1. Намалюйте форму голови Тінь, а потім додати в керівні принципи для обличчя і тіла, як ви бачите тут.

Коли це буде зроблено переходите до кроку два. КРОК 2. Тут ви почнете розтягуючи бровами Тіні, які нахилені або насупився вниз.

Потім, намалюйте форму очі, а потім звернути у свою довгасту форму оливкового ніс. КРОК 3. Тепер прийшов час, щоб витягнути початку частини нижньої частини обличчя, а потім звернути у кольорі і з очей. Не забудьте дати йому хитрий оскал.

КРОК 4. Добре, як ви можете бачити Вас буде малюнок з верхньої частини голови Тінь, а потім звернути вуха. Потім, намалюйте три пальці, як форми для його зачіска Їжачок. КРОК 5. Малювання у формі V на лобі, а потім витягнути всередині вуха деталізації.

Додати визначення волосся Тіні або те, що має бути його волосся, а потім переходите до кроку шість. КРОК 6. Тепер ви готові, щоб почати малювати з верхньої частини тіла тіні, починаючи з плечей, довгі руки, і рукавички манжета. Наступна і, нарешті, для цього кроку все, що вам потрібно зробити, це залучити в люті пуху на грудях. КРОК 7. Намалюйте рукою в рукавичці Тінь, яка виявляється в схопився кулаком, а потім приступити до роботи з розтягуючи лівому зап’ясті або руку, і деякі з руки.

Крок 8. Добре, витягнути ліву руку ось так, і помітив, як пальці всі відкриті. Це означає, що ви повинні зробити кожен палець. Крок 9. Ви майже закінчили з цим керівництвом, тому як ви можете бачити ви вже на крок дев’ять, і ви починаєте витягнути ноги.

Коли худі ноги витягнуті, ви можете зробити у верхній частині чоботи, яка називається завантаження манжетами. КРОК 10. Перейти на витягнути кросівки або черевики, як це так, і не забудьте взяти свій час так ноги вийти шукає тільки право і навіть.

Зверніть увагу на ради з нога бойову стійку. КРОК 11. Для останнього кроку малюнок, все, що вам потрібно зробити, це зробити з решти кросівки на вершині, а потім додати докладним ліній, що дає кросівки глибину і текстуру.

Стерти лінії і форми, що ви звернули на першому етапі. Крок 12. Ось те, що ваш персонаж виглядає, коли ви все зробили. Тепер ви можете кольору в цьому членом Sonic тому він виглядає так само, як він робить у грі.

Я сподіваюся, що ви весело навчитися малювати тіні.

Як намалювати Соника?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!