Як намалювати поцілунок?

Як намалювати поцілунок?

КРОК 1. Для початку намалюємо дві форми, які становлять окружності, які послужать головами для вашої пари КРОК 2. Перша особа, з якого ми почнемо це обличчя дівчинки в профіль. За допомогою ліній намічаємо форму носа, рота і підборіддя. Потім малюємо прикриті очі, брови і сліди рум’ян на щоках.

Також дивіться. КРОК 3. У цьому кроці закінчуємо голову дівчинки, для цього необхідно намалювати зачіску.

Я вирішив зробити її з довгими прямим волоссям, але ви можете вибрати будь-які — кучеряве, короткі, хвилясті або іншого стилю. КРОК 4. Замість того щоб почати накидати обличчя хлопчика, ми намалюємо форму зачіски.

Окантовка лінії волосся буде свого роду зубчастої. Так само додаємо вухо. КРОК 5. Тепер домальовували обличчя хлопчика. Це зробити зовсім легко, малюємо по одній лінії з кожного боку, надаючи особі форми. Після займемося очима, намалювавши їх закритими.

Вії повинні бути товстими, а брови трохи тонше. У нього на обличчі ми теж намалюємо невеликі рум’яна, а потім додаємо невелику лінію шиї.

КРОК 6. Малюємо руку дівчинки, пальці якої будуть триматися за плечі хлопця. Після можна домалювати решту волосся. КРОК 7. Малюємо комір футболки у хлопця.

А потім додаємо витягнуту руку, яка обіймає дівчину. Потім додаємо лінію обробки рукава на футболці.

КРОК 8. Стираємо всі допоміжні лінії. КРОК 9. Так буде виглядати ваш малюнок в остаточному варіанті. Джерело: dragoart. ком

Переклад: Даний матеріал підготовлений для Вас командою сайту для людей бажаючих навчитися Так само ви можете подивитися відео, як малювати поцілунок від мангаки Mark Crilley.

Як намалювати поцілунок?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!