Як намалювати мишку?

Як намалювати мишку?

Цей урок для любителів гризунів. Будемо малювати миша. Гомосапиенс чоловічої статі можуть заловити даний хутряної організм, посадити його в трилітрову банку і усіляким чином провокувати зародження вищевказаного звуку; Особливо безстрашні персони заводять миша в якості улюбленця: їх не збентежити видом миші, її шерхотом, противним гладким хвостом, вусами і писком. Будучи непробивними, як стіна, вони продовжують з пристрастю називати її Усі-пусі;

Якщо ваш улюбленець номер один або, то навряд чи улюбленцем номер два зможе стати миша. Хоча, якщо лазерна Але навіть її потрібно тримати в зоні недосяжності котячих зубів.

Миша їсть сир. Звідки зародилося таке пристрасть загадка.

Не впевнений, що в природі кожен маленький сірий хобот має особистого кухаря для приготування сирів. Існує кілька примірників говорять людиноподібних мишей:, Джеррі, Мотя і Митя. З огляду на те, що своїх земляків ви могли і не дізнатися, уточню: Мотя і Митя ті самий миші, які дружно жили з котом Леопольдом. Отже, досить відволікатися. Показую, як намалювати миша олівцем.

Як малювати мишку олівцем В центрі листа намітимо тулуб нашої сірої подружки. Воно велике і округле. Тепер голова. Вона довгаста і загострена. Почати малювати її потрібно майже з середини тулуба.

А тепер хвіст: він довгий-довгий і закручений. Поки тільки його вісь.

Почнемо з хвоста. Вісь у нас вже є. Друга паралельна лінія дасть нам товщину. До мордочці прірісуем вушка, очей і носик. Покажемо лапки.

Опушено нашу мушку по контуру тулуба та обличчя. Дрібними-дрібними штрихами намалюємо волосся на її тілі.

А ось у носа довгі, стирчать в різні боки вуса. Чи не волохаті деталі обведемо, зробимо більш гладкими.

Прорісуем пальчики на лапках. Все тіло у мишки покрито вовняний шубкою. Для того щоб її зобразити намалюємо лінії вздовж всього тіла, у тому числі і вздовж голови. Око нам потрібно зробити зовсім темним, чорним. На носику безліч темних крапок.

Лапки заштріхуем. Ось вам і мишка.

Це нескладний малюнок. Упевнений, ні для кого не складе труднощів намалювати мишку олівцем. (Тут набагато краще вийшло!);

Урок як малювати миша олівцем Спеціально для.

Як намалювати мишку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!