Як намалювати квітку поетапно?

Як намалювати квітку поетапно?

У цьому уроці ми покроково розглянемо як малювати красиві квіти. За основний квітка ми візьмемо троянду. Як правило, троянда це квітка з п’ятьма пелюстками і стеблами, що містять голки. Найбільш популярні троянди червоного кольору. Але зустрічаються й інших кольорів: білі, жовті, рожеві

Приступаємо до малювання квітів простим олівцем. Вам достатньо дивитися на монітор комп’ютера або роздрукувати сторінку і повторювати крок за кроком, як намальовано у нас. Для зручності червоні лінії показують, що буде намальовано на конкретному етапі малювання. Чорні лінії показують, що було намальовано на попередніх кроках.

Як кажуть, поїхали. Крок 1. В якості стебел малюємо дві хвилясті діагональні лінії, які перетинають один одного. У верхній частині кожного стебла зображаємо круги, щоб показати, де будуть квіти.

За допомогою вигнутих ліній малюємо листя на стеблах. Крок 2. Усередині кіл робимо ескізи пелюсток. Пелюстки слід малювати хвилястими дугами. При цьому не забувайте, що з однієї дуги виходить інша, що забезпечує ефект перекриття пелюсток. Домальовували ще одну лінію для стебел квітів.

Крок 3. Надаємо форму листю, малюючи контури нерівними лініями. Через центр листочків проводимо головну жилку. Додаємо другу лінію для кожного стебла, на яких розташовані листя. Малюємо кілька шипів на стеблах квітів.

Крок 4. Домальовували більш нерівні (природничі) краю пелюсток. Додаємо дрібні жилки, малюючи їх від товстої центральної жилки до країв листочків. Тепер акуратно стираємо всі залишилися допоміжні лінії ескізу і ще раз обводимо малюнок для надання йому більш закінченого вигляду. Для закріплення уроку рекомендується намалювати квіти олівцем кілька разів.

Після цього ви вже можете вважати, що малювати квіти зовсім не складно. Якщо ви ще не втомилися, то дивимося далі. Ось відео-урок, де покроково показано як правильно малювати квіти олівцем. Тут вийшов цілий букет квітів.

Спробуйте пройти по кроках весь урок і напишіть, що у вас вийшло.

Як намалювати квітку поетапно?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!