Як намалювати кішку на нігтях?

Як намалювати кішку на нігтях?

Отже, почнемо! Для початку хочу дати невелику пораду. Найкраще такий манікюр виглядає, якщо дизайн виконаний на одному пальці кожної руки, а на інших нігтики намальовані котячі сліди.

У цьому випадку манікюр не буде занадто перевантаженим. 1. На підготовлені нігті нанесіть лак для створення фону. Краще всього, якщо він буде нейтральних тонів, в ідеалі — бежевий. 2. Тепер будемо малювати кішок.

Малюйте їх в порядку черги, до наступної кішці приступайте тільки після завершення попередньої. Візьміть чорну акрилову фарбу і саму тоненьку пензлик.

Намалюйте невеликий гурток. Це буде голова котика. 3. Тепер намалюйте жирну краплю, заснування якої виходить з кола. Це буде тіло кота. Подивіться пропорційні чи розміри голови і тулуба.

Якщо ні, то подправьте. 4. Намалюйте хвіст, що закручується в кінці спіраллю. 5. Прірісуйте вуха і вуса. Врахуйте, якщо вуса вийдуть занадто товстими, то котик вже не буде виглядати ефектно.

Для того, щоб намалювати досить тоненькі вусики, візьміть саму тоненьку пензлик і умочіть її в фарбу. Після цього витріть цю кисть об папірець з одного боку, а потім з протилежного. Кисть стане плоскою. Умочіть самий кінчик пензлика у фарбу.

При тому кінчик цей по довжині не повинен перевищувати пів міліметра, чим менше ви наберете фарби, тим тонше вийдуть вусики. 6. Повторіть кроки 2-5 тільки з білою фарбою.

7. В результаті у вас вийдуть біла кішка і чорний кіт. Намалюйте під ними гілочку, як показано на фотографії. 8. На інших нігтях намалюйте сліди від котячих лап, які з кількох кружечків.

9. Тепер залишається тільки закріпити дизайн прозорим лаком.

Як намалювати кішку на нігтях?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!