Як намалювати хату?

Як намалювати хату?

Ось настав урок малювання. І вчитель задав ніби як найпростіше завдання. Начебто нічого складного, проте, ви задумалися. Як намалювати хату насправді? Щоб розібратися з цим вам пропонується покрокова інструкція.

Як намалювати хату: Перше що необхідно зробити — це намалювати прямокутник — основу. Це орієнтир вашого будинку або хати. У прямокутнику ви будете проводити три горизонтальних лінії і одну вертикальну.

Наступний етап — це малювання певної форми даху, трохи прямокутної, як показано на малюнку. Потім малюємо двері. Знову ж орієнтуємося на малюнок. Далі ви малюєте віконця та серії кіл на самому малюнку. Кола необхідні для прикраси російської хатинки.

Тому що так майстри прикрашали хату в стародавні часи. Як намалювати російську хату?

Ви зараз намалюєте її елементи — вісім чи дев’ять горизонтальних ліній, щоб деталізувати дах дерев’яного будиночка. Деталізуйте вікна для бревенчатого будиночка, а потім намалюйте димар з цегли. Далі слід малювати дверну ручку, яка необхідна. Для цього зітріть ті лінії, на які орієнтувалися при малюванні хати. Їх ви малювали в кроці 1. Ось і результат.

Це — те, як ваш дерев’яний будиночок повинен виглядати в кінцевому результаті. Як намалювати хату олівцем? Точно також як намалювати хату крейдою. Використовуючи фантазію: І ось ми у мети.

Звичайна російська хатинка, яку просто намалювати. І, отже, у вас все вийшло!

Стаття підготовлена за матеріалами сайту.

Як намалювати хату?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!