Як намалювати Дружба — це диво?

Як намалювати Дружба - це диво?

Як намалювати поні? Поні дуже мирний і дружелюбне створення, з ним кожна дитина може відчути себе вершником, ковбоєм або лицарем, в кого яка фантазія, але суть сторінки не в цьому. Цей невеликий мануал допоможе вам правильно вибрати персонажа і намалювати своє поні. У цьому списку є поні з фільмів і мультфільмів, ось перший персонаж був знятий в декількох фільмах, а інші з мультфільму «Дружба — це диво».

Кожна інструкція розташована поетапно для точного покрокового малювання олівцем, деякі були намальовані у фотошопі, але раджу перейти на малювання від руки. Перший етап малювання простого поні: починайте з овалів передній і задній частині, потім лінії для шиї, ніг і для хвоста. Малюєте гриву і обличчя поні, далі переходите до копит. Домальовуйте задню частину і надаєте малюнку красивого вигляду.

У цьому пункті можете намалювати поні з мультика, наприклад, з мультфільму «Дружба — це диво». Тут розміщені чотири мануала з малювання персонажів Іскринки, Місяця, каденс і Селеста, всі вони поетапні і повністю намальовані олівцем.

Як намалювати поні Місяць? Малюйте тіло і голову, далі шию, ноги і гриву. Домалюйте крила, нижні ноги і хвіст. Надайте персонажу «Місяць» тіней і трохи дрібних деталей. Як намалювати поні Селеста?

Срісуйте овал і обличчя поні з рогом. Намалюйте красиву гриву, крила, ноги. Домалюйте хвіст і задні ноги, і додайте трохи своїх деталей.

Як намалювати поні каденс? Робить, як зображено на малюнку, головне намагайтеся малювати голову в точності. Переходьте до ніг, хвоста та іншим частинам поні. Як намалювати поні Іскорку?

Малюємо голову і зігнуті лінії для очей. Очі треба малювати, щоб вони дивилися на вас. Ці останні штрихи малювання Іскринки. Для створення власного поні, рекомендую з’єднати всі разом, тобто малювати почесті їх усіх персонажів, що знаходяться тут.

Удачи в малюванні!.

Як намалювати Дружба — це диво?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!