Як налаштувати мережу Білайн?

Як налаштувати мережу Білайн?

Налагодження підключення за допомогою програми: Програма beta автоматично створює vpn-з’єднання по протоколу L2T — вам потрібно буде ввести тільки ваш логін і пароль з картки абонента, все інше програма зробить самостійно. Ця програма буде коректно працювати на Windows не нижче 2000. 1. програму і скопіюйте її за допомогою флешки на комп’ютер, який вимагає настройки підключення Білайн. Запустіть програму. Натисніть

Далі. Дочекайтеся завершення установки! 2. По завершенню установки вам буде запропоновано перезавантажити комп’ютер. Виберіть «Так, перезавантажити зараз» і натисніть кнопку Завершити. 3. Після перезавантаження на раб. столі створиться ярлик підключення Beeline Internet, запустіть його подвійним натисканням лівої кнопки миші.

Відкриється вікно основний налаштування підключення, введіть Ваше ім’я користувача та пароль, натисніть кнопку Підключити. Через кілька секунд з’єднання буде встановлено і ви зможете працювати в інтернеті! Ручна настройка інтернету Білайн для Windows 7 Січень. Натисніть кнопку Мережа і Центр управління мережами і загальним доступом. 2. У вікні, клацніть лівою клавішею миші на Зміна параметрів адаптера 3. Клацніть по значку Підключення по локальній мережі, правою кнопкою миші і виберіть

Властивості. 4. Приберіть галку з Протокол Інтернету версії 6 (TC / I v6) (1). Відзначимо пункт Протокол Інтернету версії 4 (TC / I v4) (2) і натисніть кнопку Властивості (3).

Відзначимо пункти (4) і (5), як зазначено на картинці. Натисніть кнопку ОК (6).

Налаштування локальної мережі завершена! Налаштування інтернет з’єднання Білайн (VPN): 1. Натисніть кнопку Мережа і Центр управління мережами і загальним доступом. 2. Виберіть пункт Налаштування нового підключення або мережі. Виберіть Підключення до робочого місця.

Натисніть кнопку Далі. 3. На питання як виконати підключення виберіть Використовувати моє підключення до Інтернету (VPN). Натисніть кнопку

Далі. Якщо у вас з’явиться вікно з пропозицією Налаштувати підключення до Інтернету перед продовженням, виберіть пункт Відкласти настройку підключення до Інтернету 4. Інтернет адреса — введіть tp. internet. beeline. ру, Ім’я местоназначенія — введіть Beeline Поставте галочку напроти пункту Чи не підключатися зараз, тільки виконати установку для підключення в майбутньому.

Натисніть кнопку Далі. 5. Користувач — в дане поле введіть ваш логін (за замовчуванням, це номер вашого особового рахунку починається з 089) Пароль-сюди вводимо ваш пароль.

Для вашої зручності розставте галочки Відображати вводяться знаки й Запам’ятати Пароль (Щоб не набирати його при кожному підключенні до інтернет). У полі Домен нічого вписувати не потрібно.

Натисніть кнопку Створити. У наступному вікні «Підключення готове до використання» натисніть кнопку Закрити! (Кнопку підключитися зараз натискати не потрібно) 6. Виберіть пункт Зміна параметрів адаптера.

7. Знайдіть тільки що створене підключення Beeline, клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть властивості. У вкладці Загальне перевірте щоб адреса vpn-сервера був tp. internet. beeline. ру 8. Перейдіть у вкладку Параметри, приберіть галочку напроти пункту Включати домен входу в Windows. 9. У вкладці Безпека виставите Тип VPN — L2T I Sec VPN Шифрування даних: необов’язкове (підключатися навіть без шифрування).

Дозволити наступні протоколи — Протокол перевірки пароля CHA. Решта галки приберіть. Тисніть ОК. 10. Клацніть по значку Beeline два рази лівою кнопкою миші. Введіть ваш логін і пароль.

Відзначте галкою «Зберігати ім’я користувача та пароль» Натисніть Підключення, через 3-10 сек. Ви підключіться до Інтернет Білайн, після з’єднання система попросить вибрати місце розташування підключення — виберіть «Домашня мережа». 11. Для того щоб помістити ярлик підключення Білайн на робочий стіл натисніть правою кнопкою миші на підключення

Beeline і виберіть у меню пункт «Створити ярлик», система запитає Вас «Створити ярлик на робочому столі» натискайте ДА. Тепер Ви зможете встановлювати з’єднання прямо з робочого столу. Не можете розібратися самі?!

Не соромтеся — задавайте питання в коментарях. ps Ще не підключені домашній в Саратові, дзвоніть нам за телефонами вказаними вгорі сайту і ми допоможемо вам!.

Як налаштувати мережу Білайн?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!