Як лікувати вірус папіломи?

Як лікувати вірус папіломи?

Сергій пише. Видалити ВПЛ на шкірі (канділоми) можна простим способом — за допомогою оцтової кислоти (продається в аптеках). У мене якось років п’ять тому їх багато повилазило в області лобка. Кожен раз коли голишся там — кров плюс не зовсім привабливе видовище. Довго думав чим видаляти, електроножа побоявся, вичитав в інтернеті що можна видаляти канділоми за допомогою оцтової кислоти.

Спробував — реально зручний швидкий і безболісний варіант. Правда коли спробував вперше, переборщив і спалив шкіру навколо кандилом, у мене їх було близько 20 штук і я на кожну капнув оцтовою кислотою, капав ватною паличкою, але кислота крім канділоми стікаючи з неї потрапляла під корінь канділоми на шкіру.

У підсумку канділоми висохли і відвалилися але ще тиждень мазав кремом від опіків. Потім десь через півроку вилізли знову штук 5 кандилом в тому ж місці, і я їх припікали тієї ж оцтовою кислотою тільки дуже акуратно: брав дерев’яну сірник розмочував її в оцет. кислоті (вона чуть чуть повинна набрякнути) коли дістаєш з кислоти сірник, на кінці залишається зовсім маленька її крапелька, цим кінцем сірника прікосаться до самого верху, головки канділоми, переносячи на неї в мінімальній кількості оцтову кислоту, дала так щоб кислота не скла по канділомах на шкіру і відразу в неї вбиралася.

Прікосаться один раз, потім чекаєш близько хвилини поки кислота вбереться в Кандиль на її маківці, і так всього рази 3-4 за раз. Робив цю процедуру один раз на день протягом днів 5-7.

Потім канділоми біліють, потім висихають, чорніють і відпадають, і шкіра якщо все зроблено акуратно (другий раз маючи перший досвід, робив дуже ювелірно) шкіра на місці де були канділоми (папіломи) через пару тижнів стала ідеальною. Другий раз знову вивів їх все, і більше (вже як пару років) вони не вилазили тьху тьху. Метод РЕАЛЬНО ЗРУЧНИЙ І КОСМЕТИЧНИЙ.

Треба розуміти що цим методом ви тільки приберете канділоми (паполоми) але вірус останеться в крові і його треба все-одно лікувати. Здаю періодично аналізи, виявлений ВПЛ-16, вірусне навантаження низька.

Збираюся пролікуватися, вречі радять це робити навесні або восени — більш ефективно. Не знаю що буду колоти, але щось буду.

Як лікувати вірус папіломи?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!