Як лікувати пієлонефрит?

Як лікувати пієлонефрит?

Візьміть 100 грамів несолоного вершкового масла і розтопіть в емальованому посуді, потім дайте охолонути до вісімдесяти градусів. 10 грамів прополісу потрібно очистити від непотрібної бруду і перетворити в порошок за допомогою чого-небудь, наприклад, ножа або кавомолки. Оскільки влітку він володіє клейкою консистенцією, то його складно кришити, він буде прилипати до ножа і тертці.

Тому зберігайте влітку прополіс у холодильнику. 10 грамів прополісу, які ви подрібнили, потрібно довести до температури в 80 градусів і додати масло. Закрийте посуд, в якій у вас все це міститься, і залиште на двадцять хвилин.

У ці двадцять хвилин потрібно помішувати суміш у посуді, щоб потім легше відмивати її. Після закінчення двадцяти хвилин розігрійте масу до 90 градусів, але не вище, протягом двадцяти хвилин. Для того щоб зберегти постійну температуру, вам потрібно поперемінно каструлю знімати, а потім знову ставити на вогонь.

Температурний режим варто підтримувати від 80 до 90 градусів. Тобто як досягне дев’яносто вогонь вимикаєте, доходить до вісімдесяти і включаєте знову. Потім потрібно суміш процідити. Коли ви приготуєте прополисное масло, воно повинне буде мати жовтуватий колір із зеленуватим відтінком, воно буде пахнути по-особливому. Як охолоне суміш, вона випаде у визначений осад на дні каструлі.

Він абсолютно нешкідливий, його можна їсти. Якщо ви взяли масло поганої якості, то осад може мати у своєму складі воду, яку ви повинні злити. Пробийте ложкою верхній шар і вилийте воду.

Щоб такого не було, потрібно збирати піну. Приймати масло необхідно три рази на день по одній чайній ложці за годину до їжі, запиваючи соком або компотом.

Як лікувати пієлонефрит?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!