Як користуватися Твіттером?

Як користуватися Твіттером?

Отже, ви. Що далі? Як налаштувати свій аккаунт?

Як писати пости? Як читати інших людей і зробити так, щоб вони читали ваc?

Країна Рад розповість, як користуватися твіттером. Щоб увійти на сайт, зайдіть на головну сторінку -. Над великою жовтою кнопкою реєстрації буде кнопка для входу на сайт з написом

Sign In (на скріншоті вона відзначена червоною стрілкою). Натисніть на кнопку, і відкриється форма для входу на сайт: Username or email — Введіть ім’я користувача або адресу електронної пошти, який ви використовували при реєстрації. assword — введіть ваш пароль.

Sign in — кнопка входу на сайт. Remember me — поставте тут галочку, якщо ви хочете, щоб браузер запам’ятав вас, і наступного разу ви ввійдете в свій аккаунт твіттер автоматично.

Цю опцію не варто використовувати на громадських комп’ютерах, до яких маєте доступ не тільки ви. Отже, ви зайшли на сайт. Давайте спробуємо розібратися з інтерфейсом твіттера і налаштувати свій аккаунт. Головна сторінка твіттера у залогіненним користувача виглядає так:

Home — домашня сторінка, на якій, власне, ви зараз і знаходитеся. rofile — перехід на сторінку свого профілю. На ній відображаються ваші ім’я та прізвище (або дані, які ви ввели замість них), ім’я користувача (юзернейм), ваш аватар (картинка користувача), короткі відомості про вас і ваші записи (твіти). Messages — папка з вашими вхідними та відправленими повідомленнями (твіттер дозволяє користувачам обмінюватися особистими повідомленнями). Ваш аватар і юзернейм.

Натискання на стрілочку біля юзернейм викликає меню, що випадає. Settings — настройки аккаунта.

Help — допомога (техпідтримка, як і весь твіттер, російською поки недоступна). Who to follow — показує користувачів, чиї твіти можуть бути для вас цікаві. Поки ви не налаштували акаунт і не почали нікого читати, вам нікого не порекомендують. Leave preview — перехід в старий дизайн Twitter.

Sign out — вийти з облікового запису. Following — список користувачів, яких ви читаєте. Їх записи з’являються на головній сторінці вашого твіттера. Followers — люди, які читають вас (фоловерів).

Відповідно, ваші записи з’являються на їх головній сторінці. Як налаштувати свій аккаунт в Twitter? Тиснемо на кнопку Settings За замовчуванням відкриються настройки аккаунта (синя вкладка Account вверху сторінки).

Ви можете змінити: Name — ім’я та прізвище. Username — ім’я користувача. Email — адреса електронної пошти (нагадуємо, що він повинен бути дійсним). Чекбокс: «Вирішувати іншим користувачам знаходити мене за адресою електронної пошти».

Ваш адреса не буде показуватися на сайті, але ваші знайомі зможуть ввести його у форму пошуку і знайти вас на Twitter. Якщо хочете відключити цю опцію і не дозволяти знаходити вас по e-mail — не ставте галочку в чекбоксі. Language — мова, за замовчуванням англійська. Російська мова в твіттері поки недоступний. Time Zone — часовий пояс (виберіть потрібний із списку, що випадає).

Tweet Location — якщо ви поставите галочку, твіттер буде автоматично додавати до ваших твітів географічне положення. Tweet Media — якщо ви поставите галочку, твіттер буде показувати вам відео і картинки всіх користувачів, а не тільки тих, кого ви фолловіть (читаєте). Tweet rivacy — якщо ви поставите галочку, ваш твіттер зможуть читати тільки ті користувачі, яким ви дасте дозвіл. Save — зберегти настройки. Вкладка assword потрібна в тому випадку, якщо ви хочете змінити свій пароль.

Введіть свій поточний пароль, два рази введіть новий і натисніть кнопку Change — змінити. Якщо ви не хочете міняти пароль, пропустіть цей етап налаштування.

Вкладку Mobile пропускаємо (мобільні сервіси твіттера нам поки недоступні) і переходимо до вкладки Notices — повідомлення. Бачимо три чекбокса: New Follower Emails: повідомлення на пошту про нові читателях (фоловерів). Direct Text Emails: повідомлення на пошту про нові особистих повідомленнях.

Email Newsletter: розсилка про новинки Twitter. Щоб повідомлення приходили, поставте галочки, щоб не приходили — приберіть їх. Вкладка rofile icture — завантажити з вашого комп’ютера картинку, яка буде відображатися в профілі і поряд з вашими твітами. Підтримуються JPG, GIF, PNG, розмір картинки — не більш 700 КБ.

Name — змінити ім’я та прізвище, введені при реєстрації. Location — ввести місто, в якому ви перебуваєте. Web — ввести адресу свого особистого вебсайта або блогу. Bio — коротка інформація про себе (не більше 160 символів).

Save — зберегти зміни. Вкладка Design дозволяє налаштувати оформлення вашого твіттера.

Для початку радимо вибрати одне із запропонованих стандартних оформлень і натиснути кнопку Save Changes (зберегти зміни), показану на скріншоті червоною стрілкою.

Налаштувавши аккаунт, можна почати писати в Twitter. Перейдіть на сторінку Home. Напишіть ваше послання в спеціальному віконці (не більш 140 символів) і натисніть на кнопку Tweet — повідомлення з’явиться у вашому профілі і в стрічках ваших читачів (фоловерів).

Щоб почати читати людини (зафоловив його), клікніть на його юзернейм, щоб перейти в його профіль. Під інформацією про профіль буде кнопка Follow Натисніть її, тоді ви будете значитися в фоловерів (читачах) користувача і зможете читати його твіти у своїй стрічці.

Приємного спілкування в Twitter!.

Як користуватися Твіттером?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!