Як грати в Варкрафт (Warcraft)?

Як грати в Варкрафт (Warcraft)?

Будь-який гравець у World of Warcraft починав з малого, а саме зі свого становлення в цьому світі. Низькорівневий персонаж, який поступово набирав силу і зрештою ставав кращим гравцем світу (гільдія aragon того символізація).

Але як навчитися грати в Варкрафт, якщо ти тільки почав гру? Насправді все дуже просто: в самій грі передбачена дуже зручна і хороша допомога, яка на перших порах для кожного новачка ретельно все пояснить і розжує.

Але що робити, якщо у вас старий комп’ютер або ви збираєтеся грати в World of Warcraft на нетбуці? У такому випадку купіть собі комп’ютер або ноутбук, з досить хорошою відеокартою і великим об’ємом оперативної пам’яті (і бажано побільше, оскільки World of Warcraft на нетбуці якщо і піде, то на мінімальних налаштуваннях, без аддонов і в обмеженої функціональності).

А для тих, хто вже досяг максимального рівня гри (і пам’ятає), але ще не усвідомив того, як правильно грати своїм персонажем, то питання як навчитися грати в Варкрафт йому доведеться адресувати сильним гравцям або вичитувати способи гри в гайдах по класах. Раджу таки витратити трохи часу і почитати їх, бо там описані основні способи того, як навчитися грати за будь-який клас в Варкрафт.

А якщо я вмію грати, але чогось не вистачає? Для тих, хто вміє грати, але кому не вистачає або потужності атаки, або виживаності, є спеціальний сервіс: продаж предметів в ВоВ.

Цим займаються, які надають свої послуги в різних MMOR G, в тому числі і в World of Warcraft. На нетбуці ви легко можете відкрити їх сайт, подивитися надавані послуги, вибрати продаж предметів вов і замовити будь-які вас речі. Ви, до речі, повинні це знати, продаж предметів у вов здійснюють тільки ті компанії, які мають до них легальний доступ, тобто купуючи такі речі, ви не ризикуєте нічим, і, отже, можете не побоюватися проблем з адміністрацією гри. І якщо ви граєте в World of Warcraft не так на нетбуці, то нові предмети вам будуть дуже сильно потрібні, щоб домагатися в цій грі більшого.

А буде якраз до речі, адже з цими предметами ви зможете витягувати з свого персонажа максимум.

Як грати в Варкрафт (Warcraft)?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!