Як додати сайт Яндекс?

Як додати сайт Яндекс?

Каталог Яндекс і DMOZ. org — безкоштовна реєстрація, як додати сайт в каталоги Яндекс Каталог це модерується каталог тематичних інтернет ресурсів. У ньому можна зареєструвати сайт як безкоштовно, так і платно. Практика показує, що безкоштовно додати сайт в каталог досить складно, а зареєструвати платно набагато простіше, але це задоволення не з дешевих. Тим не менш, варто це спробувати, до того ж процес реєстрації в Яндекс Каталозі нескладний і не забирає багато часу.

1. Перейдіть по посиланню -. 2. На сторінці, заповніть всі поля і відправте заявку. Тепер залишається сподіватися і чекати, що ваш ресурс безкоштовно буде додано до Яндекс Каталог.

3. Заявка може розглядатися до 3-х місяців! Доведеться набратися терпіння. Якщо сайт не буде прийнятий з першої спроби, можна спробувати платну реєстрацію.

Для платної реєстрації форма така ж, як і для безкоштовною. Відмінність тільки в присутньому пункті мета створення сайту (підприємницька діяльність і т. д.) Якщо, приміром, ви передбачаєте комерційні цілі, то найкраще провести платну реєстрацію. Вартість такої послуги можна подивитися у відповідному розділі каталогу.

Перевагою платної реєстрації, є поява вашого ресурсу в Яндекс Каталозі в найкоротший термін, а якщо точніше, то після подачі заявки та оплати. Отже, сайт також швидше почне приносити вам прибуток.

Слід пам’ятати, що оплата проводитися тільки яндекс-грошима. Що дає Яндекс Каталог?

Реєстрація в Яндекс Каталозі залучає цільових відвідувачів на ваш сайт. Чим більше тИЦ у сайту, тим вище позиція в каталозі і тим більше приходить відвідувачів звідси; Збільшується довіра пошукової системи до вашого ресурсу. Наявність сайту в каталозі, це один з важливих критеріїв для оцінки сайту деякими відвідувачами і веб-майстрами; Для інших пошукових систем, сайт отримує вельми якісне посилання, оскільки Яндекс Каталог є авторитетним ресурсом;

Ваш сайт буде визнаний унікальним, тому як неунікальні ресурси стадію модерації не проходять; Зростає довіра відвідувачів, що прийшли безпосередньо за посиланням їх каталогу; Конкурентоспроможність сайту збільшується. Більшість сайтів, що знаходяться в ТОПі провели, до речі, платну реєстрацію.

Dmoz. org це другий з відомих каталогів в якому присутня жорстка модерація, але можливість потрапити в нього є у інформативного і гарного ресурсу. Не слід забувати, що dmoz. org — це престижний каталог. Поява в ньому вашого сайту позначається на репутації як серед відвідувачів, так і пошукових роботів. До того ж сайт отримує жирну посилання (ageRank = 7).

Реєстрація сайту в dmoz. org 1. Щоб додати сайт в каталог DMOZ перейдіть за цим посиланням — 2. Далі прямуємо по найбільш прийнятного для вашого сайту шляху. Знаходьте розділ, куди будете подавати заявку. Більш простий спосіб знайти сайт конкурента, який знаходиться в Дмоз і відправити заявку в той же розділ.

Зайшовши в розділ, праворуч зверху клікніть запропонувати URL: 3. Уважно заповніть всі поля, добре все обміркувавши:

Вводите тільки реальну поштову скриньку, не забудьте ввести капчу. Якщо все правильно заповнили, перед вами з’явиться таке повідомлення: Порада: подавайте заявку в каталог dmoz. org тільки в тому випадку, якщо ви впевнені в якості вашого ресурсу.

Якщо ваш сайт не з’явився в каталозі по закінченні 5 6 місяців, можете написати модератору і спробувати його переконати, що ваш ресурс цікавий і потрібний людям. Присутність в каталозі надає вам можливість збільшення заробітку на сервісах, які торгують посиланнями; На движку dmoz. org постійно створюються каталоги, отже, посилання на ваш ресурс опиниться в масі інших. До речі в основному закордонних каталогів;

На даний момент показник ТІЦ каталогу Дмоз дорівнює 2700, це напевно повинно вам про щось говорити. І в ув’язненні один практичний рада. Перш ніж додавати сайт в каталоги Яндекс і DMOZ, приберіть всілякі банери і рекламу зі сторінок (це дуже не подобатися модераторам), попрацюйте над зовнішнім дизайном.

Після появи сайту в каталозі, все можна повернути на свої місця.

Як додати сайт Яндекс?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!