До чого сняться зуби?

До чого сняться зуби?

Бачити у сні власні зуби, які ви чистите знак того, що наяву вам доставлять занепокоєння настирливі прохачі, у яких не все гаразд з головою. Бачити у себе в роті штучні зуби віщує оманливі почуття і нещиру любов. Випадають або хитаються в зуби віщують близьку смерть в сім’ї. Сон, в якому ви втрачаєте своїх зубів означає прийдешні нещастя. Бачити себе в сні беззубою, шамкає карго означає, що у вас немає ні здатності, ні можливості влаштувати свою кар’єру так, як цього хотілося б вам самій.

Бачити у сні беззубими інших людей говорить про те, що ваші злостивці безсилі в своїх спробах зганьбити вас. Виривати у сні зуби у стоматолога віщує розрив відносин з обридлою особливої. Пломбувати зуби знак того, що наяву приведете свої справи в повний порядок. Вставляти нові зуби значить, сумнівну справу з’ясується і вам не доведеться над ним голову.

Золоті зуби у сні віщують спроможність і незалежність. Бачити свої зуби здоровими, красивими і білими будете мати здорове потомство. Бачити, як хтось чистить зуби доведеться працювати не на себе, а на інших, заробляючи гроші.

Якщо у сні у вас сильно розболілися зуби значить, після численних поневірянь досягнете виконання свого прохання. Полоскати зуби лікарським розчином наяву вам доведеться докласти масу зусиль, щоб не втратити своє щастя. Кусати зубами неїстівні предмети означає, що вам мають суворі випробування, які обрушаться на вас неждано-негадано.

Якщо при цьому ваші зуби кришаться вам доведеться поступитися власною гордістю заради блага сім’ї. Зламати в сні зуб значить, ваша робота чи здоров’я постраждають від надмірних навантажень. Випльовувати зуб до нездужання когось в сім’ї або у родичів.

Сон, в якому вам хтось вибиває зуби означає, що ви недостатньо серйозно ставитеся до своїх обов’язків як вдома, так і на роботі. Якщо при цьому ви розлучаєтеся зі своїми зубами без будь-якої болю наяву це обіцяє благополуччя. Бачити у когось зуби з неправильним прикусом поганий знак, що передвіщає крах багатьох планів і надій, душевний розлад і важку хворобу. Зуби з щербинами або почорнілі віщують успіх у справі.

Кровоточать від цинги, тобто авітамінозу, зуби пророкують смерть знайомих. Якщо у сні у вашої дитини випав один молочний зуб наяву вас чекають негативні наслідки власної благоглупості. Два випали зуба причиною нещасть будуть недбалість і необережність, а три взагалі віщують казна-які напасті. Лишається у сні всіх до єдиного зубів у вас просто не вистачить грошей на лікування всіх хвороб, які наваляться і на вас, і на вашу сім’ю у повному складі, причому одночасно. Виривати зуби самостійно такий сон говорить про те, що ви в змозі змусити себе зробити майже неможливе, якщо це необхідно для щастя коханої людини.

Жовті прокурені зуби у сні віщують зраду одного з подружжя в сім’ї. Зуби з застрягла в них їжею говорять про те, що у ваш будинок прийдуть достаток і благополуччя. Колупати у сні в зубах зубочисткою досягнете пересичення в житті буквально у всьому.

Якщо хтось у сні хвалиться своїми білосніжними, ідеально рівними і бездоганно правильними зубами його очікують зустрічі, які не принесуть радості, і удача, яка обернеться прикрістю. Бачити красиві зуби у себе означає майбутня розмова з людиною, якого ви не захочете прийняти у себе в будинку, але майбутнє покаже вашу недалекоглядність, коли ця людина стане широко відомий. Бачити у сні у себе відросло, як у вампіра, ікла це знак того, що ви в глибині душі не довіряєте своїм друзям і готові вчепитися в горло будь-кому, хто зробить замах на ваші кровні інтереси. Зуби, що сидять в непомірно опухлих і почервонілих яснах означають можливість простудних захворювань з високою температурою і довгим постільною режимом. Хвороба зубів, яка привела до величезного флюсу і набряклою щоці віщує отримання прибуткового місця або заняття.

Білі металеві фікси на зубах говорять про майбутні труднощі в бізнесі та підприємництві.

До чого сняться зуби?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!