До чого сняться очі?

До чого сняться очі?

Вид очей, якість зору знаки душевного стану сновидца, інтенсивності його духовного життя, діти сновидца, їх здоров’я, хвороби, органи любові самого сновидца, його секс, потенція. Мати хороший зір, «очима швидко рухати» благо, щастя, здоров’я. Погано бачити, очі насилу відкривати, «вони повільно ворочаються» збиток, бідність, шкода від статевого виснаження.

Короткозорим бути неприємність. Різь в очах відчувати, пісок в них або щось заважає неприємне самопізнання, нечиста совість. Мати більмо обман, про дорослих дітей доведеться багато піклуватися, вони нескоро «в люди вийдуть». Очі одного позбутися заплутані справи, даремні труди, нещастя з дітьми.

Око втекти у сні муки совісті. Сліпнути у сні неприємність, зрада, смерть близьких: дітей або сестри.

Терти очі схильність до онанізму. Бачити в дзеркалі, що маєш великі гарні очі щастя (щастя в дітях). Що маєш тьмяні хворі очі нещастя (тривога через дітей).

Бачити себе в дзеркалі з безбарвними або білими очима усвідомлювати бездушність своєї поведінки. З виряченими, вибалушивши очі скам’яніння душі, черствість.

Бачити себе в дзеркалі з ямами замість очей вірність інтуїції, глибоке прозріння, ясновидіння. З палаючими очима відчувати в собі небезпечні, демонічні сили.

Очі свої випали бачити весілля, діти самостійне життя почнуть. Виймати і розглядати свої очі відчуття хибності своїх сприйнять, неправильного уявлення про світ, дітей своїх з нового боку побачити, твоя інтимне життя стане предметом розмов.

Мати у сні третє око народження дитини, жінці: вагітність, небезпека зруйнувати створене своїми працями. Світлом з очей собі дорогу висвітлювати почати по-новому сприймати світ.

Бачити, ніби якась істота переслідує тебе і намагається з’їсти твої очі відчувати незручність і неприємності від чужих таємниць, застереження від небезпечного розвитку духовних сил, небезпечна духовна незрілість. Бачити людське око на столі, в мисці, стакані і т. д. розкриються ганебні подробиці твого життя, відчувати страх перед божественним правосуддям.

Бачити купу людських очей дорогоцінні камені. Бачити очі з більмом за тобою пильно стежать вороги. Бачити чийсь злісний погляд дурний сон, що передвіщає небезпечне крах планів, обман, що відбувається швидше за все від родичів.

Бачити у темряві одні чиїсь очі прихована від тебе і напружена робота твоїй совісті дасть несподівані плоди, хтось стежить за тобою. Тьмяні очі-привиди при денному світлі без тіла бачити неприємне, хворобливе роздвоєння особистості пережити.

Бачити в небі в хмарах яскраво блискучий очей символ авторитету, якому слід підкоритися. Очі кому-небудь виколювати відлякувати і налаштовувати проти себе людей, жорстоко мучитися від ревнощів належить.

До чого сняться очі?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!