До чого сниться коня?

До чого сниться коня?

Бачити у сні коней — знак того, що Ви будете накопичувати багатство і повною мірою радіти життю. Скакати верхи на білому гарному коні — добрий знак, що пророкує радості, пов’язані з близькими Вам людьми. Якщо ж кінь худ і брудна, побоюйтеся зрадництва з боку заздрісників. Вороний кінь — символ удачі, проте на шляху до неї Ви ризикуєте здійснювати негідний вчинок.

Для жінки такий сон може означати невірність чоловіка. Каурая кінь — символ достатку, проте він не принесе Вам задоволення.

Кінь в яблуках — до прибутку. Бачити себе верхи на гнідому коні — символ удачі в житті. Також такий сон може означати задоволення пристрасті. Для жінки він може означати зайву поступливість в обмін на матеріальні блага.

Якщо Вам присниться, що Ви їдете верхи на коні, і кінь раптом понесла, то цілком можливо, що Ваші інтереси будуть ущемлені через вчинок друга або людини, яка займає високе становище. Побачити, що кінь тікає від Вас в табун, передвіщає хворобу друзів. Красиві жеребці сняться до успіху в справах, кобили — до взаєморозуміння в сім’ї. Якщо Ви переїжджаєте вбрід невелику річку, то скоро Вас очікують удача, і задоволення. Однак якщо протягом бурхливий, то ці радості розчарують Вас.

Якщо Вам сниться, що Ви перепливаєте прозору чисту річку на спині коня, то в справах Вам буде супроводжувати удача. Якщо Вам приснився поранений кінь, чекайте неприємностей з друзями. Мертвий кінь — розчарування. Бачити у сні брикаючого кінь означає, що більшість з Ваших бажань важкодосяжні. Якщо ж Ви намагаєтеся об’їздити непокірну коня, який скидає Вас, то чекайте серйозної конкуренції.

Однак якщо Вам вдасться приборкати її і накинути на неї, то й наяву Ви впораєтеся з усіма неприємностями. Якщо кінь брикнула Вас, то будьте готові до того, що Ваша любов буде відкинута. Якщо Вам не вдається піймати коня, то готуйтеся до того, що наяву доля зіграє з Вами злий жарт. Знайти в сні підкову — до великої удачі. Для жінки такий сон обіцяє вірного турботливого чоловіка.

Якщо у сні Ви самі підковував кінь, то, можливо, Ви спробуєте придбати власність сумнівним шляхом. Якщо Ви намагаєтеся підкувати коня занадто маленькою зламаною підковою, то в реальному житті Вас звинуватять в шахрайстві Сон, у якому Ви бачите скакових коней, говорить про те, що набраний Вами темп життя обтяжує Вас. Сприятливий сон, у якому Ви берете участь у скачках. Якщо Вам приснилося, що Ви вбили коня, то це означає, що в житті Ви думаєте тільки про себе, і це боляче ранить Ваших близьких.

Якщо у сні Ви їдете на неосідланому коні, то це ознака того, що всі Ваші досягнення здобуті неймовірними зусиллями. Якщо чоловікові сниться, що він їде на неосідланому коні в компанії чоловіків — це до заслуженого успіху і допомоги друзів, в компанії жінок — до неможливості досягти бажаного через надмірне захоплення протилежною статтю. Бачити у сні, що Ви приводите в порядок кінську гриву або хвіст, — пророкує, що Ви можете стати хорошим фінансистом або.

Якщо Вам приснилася ломовий кінь з поклажею, то будьте готові до труднощів на шляху до достатку і любові. Якщо у сні Ви намагаєтеся в’їхати на пагорб, проте кінь падає, але Ви все ж добираєтеся до пагорба, то наяву Вам вдасться домогтися наміченого, незважаючи на всі складнощі і проблеми. Якщо ж Ви в’їжджаєте на вершину на коні, то в реальному житті Ви зможете домогтися успіху і міцного положення.

Спускатися верхи на коні з пагорба означає, що хід Ваших справ розчарує Вас. Сон, в якому молода жінка їде на вороному коні, обіцяє їй спілкування з цікавими людьми.

Деякі її бажання несподівано здійсняться. Якщо молодій жінці сниться, що її коханий їде слідом за нею, то це означає, що вона буде користуватися успіхом у відомих і щасливих чоловіків.

Якщо ж їй сниться, що вона перелякана, то її буде переслідувати ревнощі близької людини.

До чого сниться коня?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!