До чого сниться голова?

До чого сниться голова?

Голова керує всім тілом, обробляє сигнали від зовнішнього світу і передає йому інформацію про дану людину. У ній зосереджені завдання аналізу та управління, саме голова приймає рішення і контролює результати його виконання. Ця частина тіла є символом розуму, досвіду, мудрості і в той же час вона найбільш вразлива. Сонник Густава Хіндман Міллера.

Тлумачення слова голова. Голова, побачена у сні майбутня зустріч з людьми, які нададуть потрібну підтримку в справах. Сновидіння про власну голові передвіщає хворобу.

Закривавлена або відрубана голова розлад в справах і засмучення. Збільшена голова, друга голова, голова дитини сприятливі, які віщують успіхи та кар’єрний ріст. Головний біль у сні турботи. Мити голову керуватися здоровим глуздом і здійснювати правильні вчинки. Голова тварини нерозбірливість при виборі оточення і роду занять.

Сонник Зигмунда Фрейда. Приснилася голова. Голова нейтральний символ, значення мають її окремі частини. на голові символізують волосяний покрив геніталій. позначає пеніс, рот, губи, вуха вульву. Щоки це жіноча, лоб сідниці. схильність до перебільшення увазі до себе. Травма голови для жінки віщує менструації, а для чоловіка неприємності від сексуального життя.

Сонник Євгенія Цвєткова. Значення слова голова. Велика голова до удачі, острижена до нещастя, лиса позначає проблеми, викликані дурістю. Знята голова звільнення від турбот, виплата боргу, для хворих одужання (одужання віщує також і миття голови уві сні).

Вкрита голова знак залежності, роги на чоловічій голові наявність суперника. Езотеричний сонник.

До чого сниться голова. Побачена у сні власна голова говорить про те, що для вирішення життєвої проблеми бракує знань і умінь, необхідна додаткова інформація та допомога інших людей.

Голова знайомої людини надлишок непотрібної інформації, яку краще відкинути, щоб зосередитися на своїх проблемах. Аналогічне значення має і голова незнайомця, однак, якщо він щось виголошує, це цілком може виявитися гласом понад. Голова символізує вміння правильно чинити, досягати благополуччя і високого соціального статусу. Велика голова мудрість, удача, повага оточуючих.

Дві голови на плечах великий успіх. Втратити голову втратити розумного і дбайливого людини, можливо, когось з батьків. Самому рубати чиюсь голову перемога над ворогом. Рана на голові велика проблема.

Маленька голова невезіння, неправильний вибір. Особливе значення мають окремі частини голови, особливо волосся. Дуже сприятливий символ миття і розчісування голови, гарна зачіска (але не стрижка). Великі вуха знак успіху і визнання оточуючих.

Якщо у сні паморочиться або болить голова слід чекати неприємностей. Часто такі відчуття є симптомами починається захворювання, необхідно терміново зайнятися своїм здоров’ям.

До чого сниться голова?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!