До чого сниться чоловік?

До чого сниться чоловік?

Гарний, добре складений чоловік у сновидіннях добрий знак, який обіцяє насолоду і веселощі. Негарний молода людина приносить розчарування і депресію.

Якщо у нього є фізичні недоліки наяву ви зіткнетеся з переживаннями з приводу друзів. Якщо жінка бачить незнайомий чоловічий образ у сні бути їй в пошані, мати глибоку повагу; якщо чоловік бачить такий сон він пророкує йому фінансову прибуток і успіх у справах. Молодий чоловік у білому костюмі віщує виконання задуманого, в чорному вбранні підступи ворогів завадять прийти до мети. Добродушний товстун передрікає безтурботне життя, а невисокий незнайомець перешкоди.

Потворний, з фізичними вадами чоловік пророкує обман, зрада з боку близької людини. Якщо у чоловіка у сні фігурує образ незнайомця це відображення його підозр і ревнивих фантазій.

Можливо, це подання про сексуальне суперника, страх не задовольнити жінку. Для дівчини невизначена чоловіча постать в сновидінні є показником її уявлення про ідеал. Якщо вона бачить одного у сні означає, підсвідомо шукає його уваги і близькості з ним, просто собі в цьому боїться зізнатися.

Молодий хлопець виступає передвісником нової справи, яке увінчається успіхом, старий символізує мудрість і почесті. Якщо незнайомець кличе у сні молоду дівчину бути їй обдуреною, агресивний чоловік свідчить про приховані ворогах. У сні прийшов друг значить, продовжуйте розвивати те справа, якою займаєтеся зараз, саме воно приведе вас до успіху.

Багато чоловіків бачити до захисту, покровительства, досягненню високих постів в житті. Чоловік на хмарі або паряться в небі ознака швидкого другого пришестя Христа. Сильна стать у снах постає в образі спокусника. Значить, в недалекому майбутньому ви будете стояти перед вибором.

На одну чашу терезів буде поставлена ваша честь, свобода і совість, а на іншу велика прибуток. Якщо дівчина йде за руку з незнайомцем у сні значить, її жорстоко обдурять, однак якщо він дарує їй що-небудь такий сон передвіщає довгоочікувану зустріч і щасливий союз. — Голий до засудження. Бачити у сні міцного чоловіка хороший знак, який обіцяє підтримку і захист у важкій ситуації.

Лисий говорить про повагу і швидкої прибутку. Мати інтимні стосунки з незнайомим хлопцем у сновидінні до втрати майна. Зазвичай такий сон показує психологічне розбіжність з собою, турботи. Для дівчат любовні домагання, чоловік у роках асоціації з батьком, його зовнішність видає ваше справжнє ставлення до батькові. Волосатий чоловік символізує сильну тваринну пристрасть для обох статей, оголений хлопець у сні становить небезпеку наяву.

Висока ймовірність підхопити венеричне захворювання. Чоловічий образ у сновидіннях, на думку Лонго, — це символ активності. Кремезний чоловік приємної зовнішності віщує удачу у всіх починаннях. Такий сон сприятливий для обох статей. Якщо вам наснився негарний чоловік, переглянете плани на майбутнє, обміркуйте все, перш ніж братися за якусь справу.

Для жінки бачити чоловіка веселим до достатку і розуміння в сім’ї, сварки з ним передбачають деякі труднощі; щоб вирішити проблеми, доведеться постаратися обом партнерам. Якщо жінка в сні відчуває себе чоловіком, значить, вона повинна впоратися з важкою ситуацією, в якій їй необхідно буде розраховувати тільки на свої сили.

До чого сниться чоловік?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!