До чого розбити скло?

До чого розбити скло?

1. Ваші ілюзії розбиваються (скло), придивіться до цього, це може бути джерелом особистої сили (рот). Удачі. 2. Якщо вам присниться, що ви розбили щось, то сон пророкує вам неприємності, невдачі та розчарування. Такий сон також означає, що ваше заповітне бажання не збудеться. Розбивати скло у сні означає, що ви зможете позбутися від своїх побоювань або страхів.

Розбити в сні виріб з порцеляни означає, що ви самі створите передумови для руйнування свого щастя. 3. Скло у сні символ обману, переляку або прикрощів. Дивитися крізь нього у сні знак очікування. Збільшувальне скло у сні означає, що ви схильні до перебільшень і паніці.

Дивіться тлумачення: окуляри. Якщо скло у сні зменшуватиме предмети, то ви легковажні і не бачите реальної небезпеки. Розбивати у сні скло або бачити тріщини на ньому віщує небезпеку і перешкоди в справах. Часто такий сон передвіщає невдачі та розчарування і вказує на те, що задумане вами не здійсниться.

Поранитися об скло у сні означає, що ви не зможете уникнути втрат і хвилювань. Чисті, прозорі скла у сні символізують чистоту ваших намірів, щирість. Але скла в плямах, подряпинах, каламутні віщують втрати і розчарування. Часто такі сни вказують на те, що ви приймаєте невірне рішення, яке може привести до краху ваших планів.

Дивіться тлумачення: полірувати.

До чого розбити скло?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!