Де знайти Оазис: Сталкер?

Де знайти Оазис: Сталкер?

Квест з пошуку легендарного Оазису дає вчений Озерський з метою підтвердження численних чуток ходять у Зоні про існування тайнственного місця багатого артефактами, і з таємничою назвою Оазис. Головною ж метою після пошуку місця під назвою Оазис є пошук і доставка замовнику унікального артефакту Серце Оазису, який за чутками виростає в цьому місці.

Артефакт Серце Оазису являє собою не що інше як окристалізованої рослина, назва якого відбувається через порівняння з джерелом, який благотворно впливає на весь організм людини в цілому. Але щоб стати володарем цілющого артефакту його спочатку потрібно знайти.

Як у Сталкер Заклик Прип’яті знайти Оазис? Для того щоб знайти вхід, вам необхідно рухатися від станції Янів в доль залізниці на південний захід. Вхід до підземелля ви знайдете в невеликій будівлі біля залізниці в якому можливо будуть зомбовані сталкери. На скріншоті показаний вхід у підземелля, яке веде до Серця Оазису:

Після того як ви увійшли в приміщення починаєте спускатися безпосередньо в підземеллі по шляху відстрілюючи тушканов. Орієнтуючись по карті починаєте просуватися по трубах у верх.

Після проходження ви потрапляєте в коридор в якому знаходиться телепорт, який і стане нашою головною перешкодою на шляху до оазису. Щоб відключити телепорт який починає ганяти вас по колу необхідно пройти під арками, які починаю іскритися.

Для того щоб це іскріння почалося, необхідно пробігти по залу кілька разів і вони почнуть проявляти себе. Для того щоб було зрозуміліше як пройти в Оазис і відключити телепорт додано відео проходження квесту Серце Оазису.

Після того як ви зірвете артефакт Серце Оазису, необхідно буде відбитися від псевдособак. Далі піднімаєтеся на поверхню по сходах і несете артефакт до Озерськ. Таким чином квест пройдено Всім Удачі! Де в Сталкер Заклик Прип’яті знайти інструменти?

Як знайти Баржу і Жартівника в Сталкер Заклик Прип’яті.

Де знайти Оазис: Сталкер?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!