Де скачати антивірус?

Де скачати антивірус?

Avast Free Antivirus 2014 — безкоштовна версія оновленого антивіруса Avast! , Її можна безкоштовно завантажити і встановлювати тільки на домашні комп’ютери, використання Avast! Free Antivirus в комерційних цілях заборонено.

Інтерфейс користувача антивіруса Аваст досить таки простий і інтуїтивно зрозумілий, що дозволяє змінювати налаштування парою кліків. У звичайних користувачів не повинно виникнути проблем з управлінням цього потужного безкоштовного антивіруса. Основні характеристики Avast! : Високий рівень виявлення вірусів, троянів і черв’яків. Резидентний (у режимі реального часу) і звичайний сканер.

Сканування архівів. Перевірка вхідної і вихідної електронної пошти. Глибока інтеграція в систему. Перевірити той або інший файл можна безпосередньо з провідника Windows, клацнувши по ньому правою кнопкою миші і вибравши напис «Сканувати. «. Карантин Avast! ізольований від операційної системи, яка забезпечує більшу безпеку роботи. Жоден файл, що зберігається в карантині не може бути запущений.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Avast!. Є російська мова. Велика кількість налаштувань. «Неважкі» автоматичні або заплановані оновлення вірусних баз (20-80 KB). Можливість оновлення «вручну». Увага: Avast!

Home Edition може працювати 30 днів без введення ліцензійного ключа, а для реєстрації потрібно в цей термін натиснути кнопку «Зареєструватися» вгорі головного вікна. У вкладці, «Магазин» у стовпці «Free Antivirus» натиснути кнопку «Зареєструватися» Реєстрацію ви можете пройти за допомогою свого облікового запису Facebook «Пройти реєстрацію в Facebook» або заповнивши невелику форму і натиснувши кнопку «Увійдіть, використовуючи адресу ел. пошти «. Останнім кроком буде вікно з пропозицією випробувати на протязі 20 днів версію Avast Internet Security. Тому сміливо натискаємо кнопку «Закрити» розташовану в нижньому правому куті.

Після чого вашу копію Avast! Home Edition можна вважати зареєстрованою. А це посилання на форму web реєстрації для офлайновой реєстрації комп’ютера який не підключений до інтернету.

Після вдалої реєстрації протягом 24 годин на вказану вами поштову скриньку прийде ключ, який потрібно ввести у вікні після натискання кнопки «Ввести ліцензійний ключ» у вкладці «Налаштування» — «Реєстрація» — «Указкать код активації». Увага! Доступ АВАСТ в Інтернет. Якщо Аваст не може оновитися або зареєструватися слід перевірити чи маєте він доступ до Інтернет.

Потрібно дозволити АВАСТ доступ до Інтернет в брандмауері, «кнопка пуск» = «панель управління» = «брандмауер» = «дозволити запуск програм», ставимо галку на проти АВАСТ, якщо його немає тиснемо «додати програму», шукаємо Аваст і додаємо, перезавантажуємо комп’ютер. Увага!

Проблеми з реєстрацією та оновленням. Якщо ви не можете зайти на сайт антивіруса Аваст (та інших) і зареєструватися з самого АВАСТ або оновити його то у вас напевно сидить вірус Kido, перевіртеся програмкою KidoKiller, посилання наже.

І ще вам може допомогти антивірус. Увага! Оффлайнові оновлення баз. Якщо вам потрібно оновлювати Аваст на комп’ютері який не підключений до Інтернету, то можна завантажити файл офлайнового оновлення для або Оновлення баз потрібно проводити в «безпечному режимі», для цього на самому початку завантаження Windows слід натискати F8 і в меню вибрати відповідний пункт.

Увага! Видалення АВАСТ. Якщо у вас виникли проблеми при установці / оновленні / видаленні або просто в роботі АВАСТ, рекомендую скористатися утилітою для. Увага! Не захищене!

Якщо Аваст видає повідомлення: «Ваша система не захищена. Натисніть кнопку виправити що б захистити свою систему. «А після натискання» виправити «з’являється ще одне повідомлення:» Антивірусна програма Аваст зупинена або перебуває в суперечливому стані. Що б захистити свою систему, перезапустіть програму.

«Швидше за все у вас Аваст не оновлюється автоматично, це можна зробити вручну,» Пуск «» Панель управління «» Програми та компоненти (Win7) «знайти» Avast Free Antivirus «і натиснути видалити / змінити», з’явитися майстер установки Аваст, виберете пункт Оновити. Після оновлення, знову поверніться до системи захисту, і на цей раз команда виправити повинна успішно спрацювати.

Для запобігання такій ситуації в майбутньому в налаштуваннях Аваст в пункті Оновлення потрібно поставити галку Автоматичне оновлення і якщо у вас Інтернет через модем в пункті Параметри оновлення виберете Я долучаюся до інтернету тільки через модемне з’єднання. Avast Free Antivirus 2014. 9. 0 збірка 2011

Де скачати антивірус?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!