Де можна зареєструватися?

Де можна зареєструватися?

Реєстрація громадян за місцем проживання опинилося в центрі полеміки. Блогери обговорюють зловісні історії з життя — стверджують, що тепер зареєструватися в приватній квартирі можна без відома господаря.

У ФМС кажуть, що «музику замовляють посередники», що втратили доступ до 10 млрд рублів річного обороту. , У листопаді минулого року Уряд РФ переглянуло деякі питання, пов’язані з реєстрацією громадян. У постанові 885 від 11 листопада, зокрема, йдеться, що бажаючі тимчасово зареєструватися за місцем фактичного проживання, можуть використовувати для цього «Єдиний портал державних і муніципальних послуг».

При цьому власник або наймач житла повинен стежити за письмовими повідомленнями про реєстрацію. Якщо небажану папірець не опротестувати за три дні реєстрація відбудеться. З 1 січня постанова набрала чинності. «Позавчора до мене з’явився чоловік східної зовнішності, який пред’явив мені тимчасову реєстрацію на мою адресу». Так починається історія якоїсь Олени, нібито що стала заручницею ситуації. Ця історія активно обговорюється в блогах. «Організовуючи масовий вивіз кавказців до Росії влада занепокоїлися їх проживанням.

Жити будуть у вас «, — пише у своєму інтернет-щоденнику на Livejournal користувач з ніком. «Нововведення відкриває широке поле діяльності для зловмисників», цитує слова адвоката Ірини Іванової портал. Головна небезпека, вважає юрист, в тому, що така схема роботи робить можливим офіційне проникнення сторонніх осіб у будинки громадян без їх відома. Як пише видання, в першому ж компанії, що пропонує розкрити двері та сейфи, підтвердили, що тимчасової реєстрації для офіційного проникнення в житло буде достатньо. У ФМС Росії ситуацію розглядають дещо інакше. «За старими правилами така ситуація цілком можлива. Таких випадків були тисячі.

Що стосується нової постанови важко сказати. У нас таких випадків не зареєстровано «, — повідомив представник відомства Костянтин Полторанін. При цьому він підкреслив, що ліквідувати зараз тимчасову прописку стало набагато простіше — досить письмової заяви власника житла і «ніяких судових рішень». «Раніше було складніше говорить Костянтин Полторанін — треба було чекати закінчення терміну дії тимчасової прописки, йти до суду, чекати поки пройде розгляд». При цьому представник міграційної служби відзначив, що якщо раніше структури ФМС «працювали через треті руки» і «міг позначатися людський фактор», то зараз «робота йде напряму, без посередників».

У цьому зв’язку Костянтин Полторанін не виключив, що саме «посередницькі структури починають зараз замовляти музику». «Там порядка десяти мільярдів (рублів) на рік крутилося. Так що є за що боротися «, — пояснює він.

У середу прес-секретар ФМС по Петербургу і Ленінградській області Дарина Новикова повідомила РІА «», що рекомендує громадянам писати заяви в житлові контори про те, що вони не хочуть нікого у себе прописувати. «Махінації в цій сфері виключені. Ніяких проблем з підселенням сторонніх до власників житла немає, — заявив представник

ФМС Росії Костянтин Полторанін, — Все робиться в присутності власника «.

Де можна зареєструватися?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!