Чи входить армія в стаж?

Чи входить армія в стаж?

Борис Морозов з Чорногорська розповідає: коли служив в армії, доводилося трудитися і на заводі. Можуть або ці роки бути включені в трудовий стаж? Прес-секретар Пенсійного фонду Тетяна Чечурова відповідає: за документами чоловік перебував в армії, а чим він там конкретно займався документально підтвердити не можна. Проте, служба в армії і так зараховується до трудового стажу, тому зарахувати ці роки двічі не вийде. Марія Миколаївна, ветеран праці, часто користується муніципальними автобусами, має право пільгового проїзду.

Іноді кондуктори відмовляють їй у проїзді через те, що жінка користується транспортом занадто часто. Чи законні дії кондуктора? Спеціаліст управління комунального господарства і транспорту Абакана Петро Купріянов прояснює ситуацію: пільговики мають такі ж права в транспорті, що і пасажири, які платять готівкою. Отримавши право на пільговий проїзд, людина може використовувати його один раз за рік, а може тисячі, ніхто не в праві його обмежити.

Світлана Ракитська з Усть-Абакана запитує, якщо є можливість у прийомну дитину вступити до сельхозколледж без вступних іспитів? Прес-секретар Міністерства освіти Наталія Торбостаева відповідає: якщо дитина усиновлена, то він втрачає пільги, а якщо його лише опікають, то при надходженні він має право на окремий конкурс серед таких же як він.

Крім того, студент буде отримувати стипендію і повне держзабезпечення.

Чи входить армія в стаж?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!