Чи шкідливо палити?

Чи шкідливо палити?

Куріння один з найстрашніших вад людства. Шкідлива звичка, що обернулася локальної хворобою, яка переросла спочатку в епідемію, а дуже скоро в пандемію. Сьогодні тютюнопаління перестало бути прерогативою благородних донів, аристократичних серів і великодушних панів. Курять всі категорії населення Землі, різного віку і обох статей.

Курять потайки і відкрито, дорогий тютюн і недопалки, на вулиці і вдома. Тютюнопаління страшно не тільки погіршенням здоров’я кращого, а й шкідливим впливом на оточуючих. По суті, це не індивідуальна хвороба, а соціальна. одне з найтрагічніших явищ нашої дійсності. За своєю природою жінка створена, щоб піклуватися про потомство: виношувати, вигодовувати, виховувати. Так, але тільки не сучасна жінка.

Ще родили дівчатам, так само, як і вагітна або годує мати з сигаретою це нонсенс. Такого не повинно бути, тому що не повинно бути взагалі! Проте, ще не народившись, діти починають свій шлях до захворювань. Ще одним негативним наслідком пристрасті людини до тютюну є так зване. Люди, які стежать за своїм здоров’ям і не бажають його підривати шкідливими звичками, змушені вдихати чужий дим вдома, на вулиці, на роботі.

Пасивні курці теж схильні до всіх захворювань, характерним для людей, що палять. І їх здоров’я, а часто і життя, на совісті останніх. Мільярд триста мільйонів чоловік, чверть жителів планети, щодня наполегливо крокують до передчасної смерті. А щороку сім мільйонів з них роблять останній крок. Причинами такої великої кількості смертей стають хвороби, що викликаються, провоковані чи посилюються.

Крім того, курці набувають не тільки смертельні захворювання, але і менш легкі за наслідками, але не менш неприємні. Будь-яка недуга не додає здоров’я і скорочує життя.

Отже, якими ж хворобами страждають курці? Найкращі поширеними є різні онкологічні захворювання. Рано чи пізно у абсолютної більшості кращих людей з’являється рак. А якщо хтось і не захворів цією страшною хворобою, то лише тому, що не встиг, а помер з іншої причини. Інша поширена причина смерті кращих людей хвороби серця і судин.

У всіх на слуху такі, як інфаркт і. Справа в тому, що речовини, що містяться в тютюновому димі, викликають спазми мускулатури, яка передавлює стінки кровоносних судин. Рух крові стає утрудненим, і організм змушений збільшувати навантаження на серце. Отже, по найпростішим законам фізики, підвищується артеріальний тиск. До цього часу спазми вже закінчуються і судини знову розширюються. А серце, не встигнувши перебудуватися, жене по них кров з великим надлишком.

Тоді вже самі судини звужуються в цілях захисту. Від постійного звуження-розширення втрачається еластичність стінок судин причина серцевої недостатності, гіпертонії та ішемії. Крім цих страшних хвороб, курці схильні до таких професійних захворювань, як бронхіт курця, гастрит курця, захворювання шкіри (обличчя курця) і порожнини рота (небо курця, мова курця), різні виразки, катаракта і ще цілий букет. Навіть, здавалося б, прості хвороби (ГРЗ, ГРВІ,) здатні створити великі проблеми для людей, що палять.

Нікотин та інші шкідливі речовини, що містяться в тютюновому димі, значно послаблюють імунітет. Як відомо, підвищена температура і деякі інші симптоми свідчать про те, що організм бореться з хворобою. У курців у зв’язку з ослабленностью ці прояви менш виражені, а значить, вилікування буде тривалішим, перебіг хвороби більш важким.

Ризик ускладнень, часто ведуть до смерті, у курців значно вища. Одним з найважчих для людини наслідків тривалого куріння медики називають деградацію особистості. Уповільнення і спрощення розумових процесів, інтелектуальне падіння пов’язані з порушенням кровопостачання мозку. Розум не тільки не розвивається, а й руйнується. А без розуму ми перестаємо бути людьми і стаємо тваринами.

Хворими тваринами.

Чи шкідливо палити?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!