Чи буде продовження Гаррі Поттера?

Чи буде продовження Гаррі Поттера?

Warner Bros. не має наміру так легко відмовитися від курки, що несе вже навіть не золоті яйця, франшиза Гаррі Поттер принесла її творцям більше 21 мільярда доларів. Феноменальний успіх останньої картини, ймовірно, розвіяв останні сумніви, тому керівництво кінокомпанії поспішило оприлюднити свою точку зору з цього приводу. Видання The Hollywood Reporter опублікувало думку Баррі Майера, глави Warner Bros.

, який переконаний, що Поттера можна з упевненістю назвати досить перспективною власністю. Тому вихід останнього фільму не стане фінальною крапкою в цій епопеї. Warner Bros. планує взяти в оборот інші літературні творіння Джоан Роулінг, мова в яких йде про всесвіт Гаррі Поттера.

Зокрема, під їх пильну увагу потраплять твори квідіч крізь призму часів і Фантастичні створення, і як їх знайти, опубліковані в 2001 році, але не завоювали такої популярності, як книги із серії про Гаррі Поттера. На даний момент Warner Bros. планує активно працювати над розвитком тематичних парків Чарівний світ Гарі Поттера.

Чи буде продовження Гаррі Поттера?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!